KYRENİA PALACE BOUTIQUE HOTEL | About Us

Hakkımızda & Hizmetlerimiz

Otelimiz; MÖ 10. yüzyılda kurulan Kyrenia (Girne) şehrinin kalbinde, geçmişin izlerini günümüze taşıyan, tarihi Girne limanında ki en görkemli ve güzel konak olma ayrıcalığına sahiptir. 
1800 yılında inşa edilmiş olup özel bir konaktan 1976 yılında bir otele dönüştürülmüştür. Bir süre kapalı kalan Kyrenia Palace, Temmuz 2015'te yenilenerek hizmete açılmıştır.

Antik taş yapı, hassas ve özenli bir şekilde restore edildikten sonra ziyaretçilerin ve müşterilerinin beğenisine sunulmuş ve Girne'nin geçmişine tanıklık etmektedir.
Otel, değerli antikalar , avizeler , duvar saatleri ve eski yağlı boya tablolar içeren 16 deluxe ve superior yatak odasına sahiptir. Her biri zevkli bir şekilde dekore edilmiş ve antika mobilyalarla döşenmiştir.

Konaklamanızın keyfini çıkarırken sizi tarihiyle birleştirecektir. 
Girne Kalesi'ne 100 mt. , Arnavut kaldırımlı sokaklar üzerinde, göz alıcı eski Keçiboynuzu depolarına ve tarihi limana 50 metre mesafede, alışveriş merkezine sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde yer alan butik otelimizde kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz.

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER

Kıbrıs'ın temiz denizinde eğlenin

Otelimizin kapısından çıkıp 50 mt sonra teknemize binip denizin tadını çıkarın. Akdeniz’in doğusundan Arap Yarımadası’na uzanan ve dört tarafı eşsiz plajlarla çevrili, Sicilya ve Sardunya’dan sonra Akdeniz'de üçüncü büyük ada olan Kıbrıs, cennet plajlarıyla dünyada tercih edilen bir tatil adası. Berrak denizi ve muhteşem kumsallarıyla tarih boyunca dillere destan olan Kıbrıs, halen bakir kalabilmiş plajlarıyla cazibesini günümüze dek korumuştur.

güzel kıbrısı doya doya gezin

Havaalanından sizi karşılayalım

Havaalanından otelimize olan kısa yolculuğunuzu lux araçlarımızla eğlenceli hale getirelim